Відгуки про компанію "Вам на Дім"
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Алена Д.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Покупець- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Михаил Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
ВладиславУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
наталья ч.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Анатолій И.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Віктор Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Алена Д.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук
Микола Ю.- Коментар продавця

На виконання замовлення від магазину до отримання у відділенні НП пішло (!!!) менше доби. Неймовірно! Приємно вражений. Ви солідна фірма і з вами приємно мати справу. Рекомендуватиму знайомим-друзям. Товар у відмінному стані. ДЯКУЮ!
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук