Відгуки про компанію "Вам на Дім"
чудовий продавець. Дякую
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Оксана С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олег Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Михаил М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Сергей М.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олена С.- Коментар продавця
Дякую! Все супер. Замовила гравер і гайковерт вчора, сьогодні вже забрали. На пошті перевіряли, все працює.
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Оксана Р.- Коментар продавця
ок
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олександр К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Андрей Г.- Коментар продавця
супер
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
- Вова
Дякую гарного дня
Вова П.- Коментар продавця

Брав вібійник для домашніх ремонтів. Працює добре. Звязалися, відправили швидко. Правда, ні в інструкції ніде не сказано, ні продавець, не попередив, що в відійник потрібно залити трохи масла. Добре, до того десь на ютюбі бачив огляд на подібний інструмент.
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!