Відгуки про компанію "Вам на Дім"
сподобалось усе.дякую .болгарка вище сподівань .редуктор перекручується і знімається без якора .в руках обхватна . сподіваюся що вистачить надовго
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олександр д.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Віталій Ф.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олег д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Сергій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Володимир Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
василь д.- Коментар продавця
все чудово !
Респект Харків , зате що працює!!! та Живе !!!!- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
сергей Л.- Коментар продавця
Приємно мати справу з відповідальним продавцем!
При отриманні виробу (оприсувача) було видно, що він перед відправленням перевірявся, проте прихований дефект "ощасливив" мене. Я звернувся з питанням до продавця, описав дефект. Продавець одразу його визнав, і пообіцяв прислати заміну дефектній деталі. Питання було вирішене оперативно, деталь продавець прислав за свій рахунок.
Ще один приємний момент, що продавець спілкується українською, хоч і працює в Харкові. Респект!
Тож висновок: однозначно рекомендую продавця, бажаю йому успіхів у бізнесі.- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олексієнко А.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Алла С.- Коментар продавця

Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!