


1 180 ₴
Акумуляторний обприскувач Беларусмаш БЭО-12 ― надійний і простий у використанні апарат, призначений для обробки зернових культур, садових рослин, квітів, як на відкритому ґрунті, так і на обмежених просторах, теплиць і т. д.
Дана модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї напругою 12 В і містким баком об'ємом 12 літрів.
Розпилююча трубка виконана з нержавіючої сталі, вона відрізняється високою міцністю і має телескопічну конструкцію, тому її можна налаштувати по довжині в залежності від зросту оператора та дальності оброблюваного об'єкта.
Інструмент обладнаний аналоговим вольтметром для контролю заряду акумулятора, а зручність в роботі забезпечується зручним ремнем через плече ранцевого типу.
Обприскувач Беларусмаш БЭО-12 комплектується чотирма насадками для різного типу розпилення, а також додатковим фільтром, який встановлюється на вході насоса.
Особливості:
Вбудований фільтр
Ергономічний дизайн
Насос мембранного типу
Висока якість зборки
Плавне регулювання потужності
Мала вага і компактні розміри
Контроль зарядки акумулятора вольтметром
Телескопічний розпилювач з нержавіючої сталі
Технічні характеристики:
Тип обприскувача ― Акумуляторний
Напруга ― 12 В
Ємність акумулятора ― 8 А*год
Обсяг бака ― 12 л
Робочий тиск ― 1,5-4 бар
Дальність розпилення ― 14 м
Довжина трубки ― 65-110 см
Вага ― 5 кг
Комплектація:
Обприскувач Беларусмаш БЭО-12
Чотири змінні насадки
Розпилююча трубка
Зарядний пристрій
Ранцевий ремінь
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Акумуляторний обприскувач Беларусмаш БЭО-12 Ви зможете у нас на сайті "Вам на Будинок або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Після покупки Ви отримуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування, згідно з встановленими термінами.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 5 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 8 годин |