

2 600 ₴
Потужний садовий пилосос Grunhelm VB-28 з електродвигуном являє собою універсальний інструмент для виконання різних завдань під час прибирання невеликих ділянок від сміття або снігу.
За допомогою пилососа зручно здійснювати здування дрібного сміття й опалого листя, скошеної трави з газонів, проїжджої частини, тротуарів, спортивних майданчиків.
Крім того, виріб поєднує у своїй конструкції режими простого повітродувки та пилососа, а отже, може використовуватися для збирання сміття у місткий сміттєзбірник на 40 литров.
Потужність пилососа Grunhelm VB-28 становить 2,8 кВт, для комфортної роботи з інструментом можна використовувати спеціальні напрямні коліщатка.
Для перенесення пилососа використовується зручний ремінь через плече з регульованою довжиною. Користувач може регулювати швидкість повітряного потоку та використовувати додатковий режим мульчування для економнішого розподілу засмоктуваного сміття в мішку.
Коефіцієнт подрібнення цієї моделі становить 10:1 і дає змогу раціональніше використовувати весь корисний об'єм травозбірника.
За ваги на 3,1 кгзабезпечується максимально комфортна робота з пилососом, крім того, ця модель показує найвищу ефективність у роботі, що досягається сучасною конструкцією виробу.
Особливості:
Технічні характеристики:
Виробник Grunhelm
Джерело живлення Від мережі
Потужність 2800 Вт
Максимальна швидкість повітряного потоку 75 м/сек
Об'єм сміттєзбірника 40 л
Число обертів 10000 об/хв
Показник подрібнення 10:1
Тип двигуна електричний
Вага 3,1 кг
Комплектація
Садовий пилосос Grunhelm VB-28
Мішок для збирання
Наплічний ремінь
Набір кріпильних шурупів
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Картонне паковання
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Пилосос садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 75 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 40 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |