

7 620 ₴
Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM23 (без АКБ і ЗП) — це сучасна потужна модель професійної серії, створена для комфортного й ефективного догляду за газоном на прибудинкових територіях, дачних ділянках, біля приватних будинків, котеджів і комерційних об'єктів. Модель поєднує високу продуктивність, безщітковий двигун Brushless Motor, збільшену ширину скошування й повну свободу роботи без бензину та дротів.
Газонокосарка працює про, крім двох акумуляторів 20 В, забезпечуючи сумарну напругу 40 В і високу потужність для впевненого косіння густої, високої та вологої трави. Безщітковий двигун вирізняється підвищеним ресурсом роботи, мінімальним нагріванням, зниженим рівнем шуму та високою енергоефективністю. Технологія Brushless Motor забезпечує стабільні оберти під навантаженням і плавну роботу навіть за інтенсивної експлуатації.
Модель входить до єдиної акумуляторної платформи Procraft F20, де один акумулятор і зарядний пристрій підходять до сотню інструментів Procraft. Це зручно та вигідно для користувачів акумуляторної техніки бренда. Для максимальної продуктивності та тривалої автономної роботи рекомендується використовувати акумулятори Procraft 4 Ач або 8 А·год.
Procraft PLM23 обладнана збільшеною шириною скошування 430 мм і містким травозбірником об'ємом 50 литров, завдяки чому дає змогу швидко обробляти зони середньої та великої площі без частих зупинок. Передбачено 5 рівнів регулювання висоти косіння — від 25 до 75 мм, що дає змогу легко підібрати оптимальну висоту під будь-який тип газону.
Газонокосарка підтримує функцію мульчування, що дає змогу подрібнити траву для природного добрива газону. Адаптивний режим роботи автоматично регулює потужність під навантаженням, зберігаючи стабільну продуктивність під час роботи. Великі задні колеса діаметром 255 мм і передні колеса 178 мм забезпечують чудову прохідність, стійкість і легкість керування навіть на нерівній поверхні.
Брак бензину, вихлопів, дротів і складного обслуговування робить Procraft PLM23 максимально зручним і сучасним рішенням для догляду за газоном. Це надійна, тиха та продуктивна акумуляторна газонокосарка для комфортної щоденної експлуатації.
Особливості:
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Безщітковий
Тип акумулятора — Li-ion
Напруга акумулятора ― 2х20 В
Ємність акумулятора — 2, 4, 8 А/год
Число обертів холостого ходу — 3200 об/хв
Ширина скошуваної зони — 430 мм
Висота скошування — 5 рівнів: від 25 мм до 75 мм
Об'єм травозбірника — 50 л
Діаметр передніх коліс — 178 мм
Діаметр задніх коліс — 255 мм
Підтримка обертів — Є
Функція мульчування — Є
Адаптивний режим — Є
Рівень звукового тиску — LpA = 84,9 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності — Lwa = 96 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації — 2,028 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту — IP20
Клас захисту — III
Вага — 13,6 кг
Комплектація
Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM23
Акумулятор Немає
Зарядний пристрій Ні
Ніж 2 шт.
Ключ 1 шт.
Картонна коробка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 36 місяців.
Купити недорого Акумуляторну газонокосарку Procraft PLM23 (безщітковий двигун, БЕЗ АКБ и ЗУ) Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21 / (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2, 4, 8 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.6 кг |