









24 420 ₴
Мотоблок ДТЗ 440ДН (колеса 4.00-8) — один із найлегших і найпростіших у керуванні серед мотоблоків «ДТЗ» середнього класу. Дуже компактний, маневровий і зручний.
Основна відмінність від популярної моделі ДТЗ 470БН — дизельний двигун потужністю 4 к.с. Дизельний двигун ощутимо економніше бензинового, краще витримує тривалу роботу під навантаженням, у разі зниження обертів зберігає високий крутний момент, а отже, і тягу.
Мотоблок обладнаний клиноремним приводом, який слугує одночасно силовою передачею, зчепленням, вузлом під'єднання активної навіски та елементом системи безпеки. Повітряний фільтр із виносним повітрозабірником на кермі неабияк подовжує моторесурс двигуна.
Ширина захоплення фрізи змінна: 570 і 810 мм. У комплектації є також диски захисту рослин — вони запобігають засинанню рослин ґрунтом і пошкодженню фрезою під час роботи мотоблока, також зменшують навантаження на вал редуктора.
Регулювання керма за висотою та кутом повороту — швидка та зручна. Мотоблок із клиноремним приводом має цілу низку відчутних переваг перед аналогічними за потужністю мотоблоками з прямим шестеринчастим приводом.
Якщо в процесі роботи ґрунтофрезу раптом заклинить каменем або палицею, ремінний привод амортизує удар и запобігає пошкодженню двигуна та редуктора. Крім того, мотоблок із ремінним приводом набагато легше і дешевше, а також простіше та зручніше в керуванні.
440ДН має кронштейн для переднього навісного обладнання, наприклад, косарки, яку можна легко під'єднати за допомогою вільного струмка на тяговому шківі. Редуктор ґрунтофрези міцний чавунний, у комплекті є пневматичні колеса 4.00-8.
Особливості моделі ДТЗ 440ДН (4.00-8) + фреза:
Технічні характеристики:
Модель двигуна 168FA
Тип палива Дизельне
Потужність двигуна, л. с. 4,0
Робочий об'єм двигуна, см3 196
Номінальні оберти, об/хв 3000
Номінальна витрата палива, г/кВт ≤374
Місткість паливного бака, л. 3,5
Система запуску двигуна Ручний стартер
АКБ: тип, ємність, АКБ А| год Ні
Повітряний фільтр З виносним повітрозабірником на кермі
Об'єм картера двигуна, л 0,7
Тип оливи в картері двигуна ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня оливи Немає
Система охолодження двигуна повітряне охолодження
Об'єм системи охолодження, л Немає
Тип охолоджувальної рідини Ні
ТРАНСМІСІЯ, ГОДАОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії Ремінний, 2 ремені
Тип зчеплення Натягом ременя
Тип приводних ременів 17X864
Уручну для під'єднання активної навіски У передній частині
Тип коробки передач Шестернева
Кількість передач вперед/назад 3/1
Спосіб увімкнення заднього ходу Вибір задньої передачі в основний КПП
Привод фрези ланцюговий
Вал отбора мощности Нет
Об'єм оливи в картері трансмісії, л 2,0
Тип оливи в картері трансмісії ТМ «ДТЗ» ТАД-17і API GL-5
Транспортні колеса 4.00-8
Колія коліс, мм 450
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год 2,3; 7,7; 10,5/5,8
Тип регулювання керма Швидке регулювання за висотою та напрямком
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причепного пристрою Мотоблокового типу
Спосіб встановлення ґрунтофрези замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв 31; 103; 140/77
Кількість секцій ґрунтофрези, шт. 6=(1+2)+(2+1)
Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези 5,5 мм × 235 мм/24 шт.
Ширина захоплення ґрунтофрези, мм 570, 810
Діаметр ротора ґрунтофрези, мм 350
Глибина культивації, мм До 200
ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ
Електрообладнання Немає
Вимірювальні прилади Ні
Інше обладнання Немає
ЗІП У комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зібраному вигляді (Д×Ш×В) на колесах/на фрезах, мм 1600 × 550 × 700 / 1600 × 810 × 800
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг 80/84
ДОДАТКОВО
Виробник ДТЗ
Комплектація Мотоблок; Фреза; Диски захистів від рослин; Ліхтарик; Колеса; ЗИП; Докуметація.
Колір синій
ГАБАРИТЫ
Висота, мм 880
Ширина, мм 710
Глибина, мм 1600
Вага, кг 124
Комплектація
Мотоблок ДТЗ 440ДН (4.00-8) + фреза
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці.
Купити недорого Мотоблок дизельний ДТЗ 440ДН (4.00-8) + фреза Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 168FА |
| Максимальна ширина обробки | 81 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.7 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |