

4 848 ₴
Бензокоса Sturmax BTM8943 — універсальна, продуктивна бензинова коса — призначена для ефективного скошування трави та рослинності на ділянках середньої площі: на присадибній і садовій території, у паркових зонах, скверах, на спортивних майданчиках і. т. п.
Інструмент оснащений двотактним, бензиновим двигуном робочим об’ємом 42.7 см3, штангою з високоміцним сталевим валом усередині і надійним, стійким до навантажень, редуктором – це дозволяє впевнено використовувати бензокосу з різними видами оснащення, включаючи трилопатеві, металеві ножі та багатозубі фрези. Для зниження дії вібрації, що передається від двигуна на руки оператора, на моделі встановлено зчеплення з антивібраційною системою.
Швидкому та впевненому пуску інструменту сприяє наявність насоса підкачування палива (праймера), а також системи «EasyStart», що значно знижує тягове зусилля на шнурі стартера під час запуску. Завдяки можливості безключового регулювання рукояті, користувач може налаштувати оптимальне положення без необхідності застосування додаткового інструменту. Модель Sturmax BTM8943 має розширену базову комплектацію, куди входять ранцевий ремінь із захисним набедренником, котушка з ліскою, трилопатевий ніж, багатозуба фреза, а також набір аксесуарів для збирання.
Призначення:
Особливості:
Гарантійні зобов’язання: на бензиновий інструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Двотактний, бензиновий
Об'єм двигуна — 42,7 куб. см
Охолодження двигуна — Повітряне
Потужність — 2300 Вт
Максимальна кількість обертів — 8400 об/хв
Ріжучий елемент — Ліска + ніж
Ширина скошування (ліска/ніж) — 440/255 мм
Діаметр лiски — 2,5 мм
Об'єм паливного бака — 1,2 л
Тип штанги — Пряма
Тип рукояті — Велосипедна
Праймер — Так
Прогумована рукоятка — Так
Захист від випадкового запуску — Так
Вага — 8,2 кг
Комплектація
Бензинова мотокоса Sturmax BTM8943 (2300 Вт)
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 36 місяців.
Купити недорого Бензинову мотокосу Sturmax BTM8943 (2300 Вт) Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь, Антивібраційна система, Плавний пуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |