

1 651 ₴
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/50 BL/DFR-1 — це інструмент професійного рівня, створений для точного свердління, потужного загвинчування та стабільної роботи в найрізноманітніших умовах. Модель поєднує високу надійність, продуманий функціонал і сучасні технології, що робить її чудовим вибором як для майстрів, так і для вимогливих домашніх користувачів.
Інструмент обладнаний сучасним безщітковим двигуном (BL), який забезпечує підвищену ефективність, триваліший ресурс і роботу без потреби технічного обслуговування. Максимальний крутний момент 50 Нм дає змогу впевнено працювати з деревиною, металом і будівельними матеріалами.
Живлення забезпечує Li-Ion акумулятор 20 В/3 А·год (тип М), який вирізняється високою струмовою віддачею й оптимальною вагою. У комплекті передбачений 1 акумулятор і зарядний пристрій. Повний цикл заряджання займає всього 1,5 години, що дає змогу швидко відновлювати робочий процес.
Модель має 6 швидкісних режимів — три підвищені та три знижені, з частотою обертання: 0–363 / 395 / 443 / 1183 / 1312 / 1477 об/хв,
що дає змогу ідеально підібрати режим під будь-яке завдання. 21+1 положення регулювання крутного моменту забезпечують точне й акуратне загвинчування без ризику пошкодження матеріалу. Також передбачений імпульсний режим свердління, який полегшує роботу з твердими або проблемними поверхнями.
Великим плюсом моделі є DFR-патрон 10 мм — швидкознімний, металевий, швидкозатискний. Функція фіксації шпинделя неабияк спрощує зміну обладнання. Для комфортної роботи дриль обладнаний реверсом, підсвіткою робочої зони й індикатором рівня заряду акумулятора.
Інструмент постачається в картонній коробці, що забезпечує компактне зберігання й робить комплект більш доступним за ціною. Grand ДА-20/50 BL — це поєднання професійної точності, потужності та зручності, яке гарантує чудовий результат у будь-якій ситуації.
Особливості:
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Безщітковий
Тип патрона — DFR — швидкознімний, металевий, швидкозатискний
Тип акумулятора — Li-Ion (тип М)
Напруга акумулятора — 20 В
Ємність акумулятора — 3 А/год
Кількість обертів — 0-363/395/443/1183/1312/1477 об/хв
Діаметр патрона — 13 мм
Кількість швидкостей — 6
Кількість акумуляторів у комплекті — 2 шт.
Кількість регулювань крутного моменту — 21+1
Макс. значення крутного моменту — 50 Нм
Підсвітка робочої зони — Так
Реверс — Так
Фіксація шпинделя — Так
Час заряджання — 1,5 ч
Комплектація
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/50 BL/DFR-1
Акумулятор 1 шт.
Зарядний пристрій
Картонна коробка
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/50 BL/DFR-1 в коробці Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21 / (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесених виробником, уточнюйте у виробника.





| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1477 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |