








1 600 ₴
Обприскувач акумуляторний ранцевий ALBA CF-EU-16 л з вбудованим насосом предназначен для зрошення, позакореневого підживлення або створення вологого клімату для рослин у теплицях, для хімічного захисту рослин від шкідників і хвороб, боротьби з гербіцидами, пестицидами, протиепідемічним обробленням худоби, розпилення мийних засобів для вікон, що не містять розчинників тощо.
Модель зручна у використанні та має вигляд ранця, який кріпиться на спині, вага всього бачка рівномірно розподіляється по всій спині та на плечі. Обприскувач може працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи водночас високу продуктивність, регулюючи потужність розпилення. телескопічна розпилювальна трубка, що входить до комплекту, дасть змогу обробляти дерева в саду, а об'ємний бак на 16 л забезпечить оброблення території без потреби зупинок.
Обприскувач CF-EU-16 ТМ "ALBA" працює завдяки мембранному насосу, який створює тиск у бачку. У разі досягнення максимального тиску насос вимикається. Тиск можна регулювати за допомогою регулятора на корпусі обприскувача.
Особливості:
Технічні характеристики:
Тип обприскувача — акумуляторний
Напруга — 12 В
Ємність акумулятора — 8 А/год
Об'єм бака — 16 л
Продуктивність — 3,1 літр/хв
Максимальне тиск — 5,5 бара
Довжина розпилювальної трубки — 80 см
Довжина шланга ― 120 см
Вага — 4,3 кг
Комплектація
Обприскувач акумуляторний ранцевий ALBA CF-EU-16 л
Набір змінних насадок 3 шт.: форсунка розпилювальна (веєрного типу), подвійна розпилювальна, регульована насадка з 4 отворами
Зарядний пристрій
Гарантійний талон
Посібник з експлуатації
Картонне паковання
Гарантія: 12 місяців.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 80 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 4.3 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 3 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |