









2 205 ₴
Пилосос-віддухувка Procraft PGU2300 — це потужний і багатофункціональний пристрій, створений для ефективного догляду за присадибною ділянкою, садом і двором. З його допомогою Ви зможете швидко та легко прибирати листя, дрібне сміття та інші забруднення, а також подрібнювати їх для зручного зберігання або компостування.
Пристрій пропонує три режими роботи — мульчування, всмоктування, видування, даючи змогу справлятися з будь-якими завданнями з прибирання. З потужністю 2200 Вт, Procraft PGU2300 забезпечує високу продуктивність і ефективність роботи. Місткість сміттєзбірника — 35 літрів.
Ергономічна ручка та легка вага роблять можливим тривале використання пристрою без втоми. Зручна конструкція дає змогу легко маневрувати навіть у важкодоступних місцях. У пилососі є ремінь через плече, який допомагає почуватися чудово під час усього процесу прибирання. Procraft PGU2300 — ваш надійний помічник у боротьбі з осіннім листовим та садовим відходом, який допоможе підтримувати лад на вашій ділянці упродовж усього сезону.
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
Потужність — 2200 Вт
Число обертів холостого ходу — 9000-15000 об./хв
Швидкість повітряного потоку — 160-270 км/год
Продуктивність — 13,2 м3/хв
Швидкість мульчування — 10: 1
Сумка для збирання — 35 л
Рівень звукового тиску — 90,20 дБ (А); K = 3 дБ
Рівень звукової потужності — 102,40 дБ (А); K = 3 дБ
Гарантований рівень звукової потужності — 105 дБ (А)
Вібрація — 4,27 м/с2; K = 1,5 м/с2
Клас захисту — IPX0 (II)
Вага — 2,65 кг
Комплектація
Пилосос-віддухувка Procraft PGU2300
Колеса 2 шт. + Кронштейн (1 шт.)
Тканинний мішок 1 шт.
Ремінь плечовий 1 шт.
Гвинт ST16 x 16 3 шт.
Гвинт ST16 x 50 1 шт.
Трубка 2 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Виробник: Німеччина.
Гарантія: 36 місяців.
Купити недорого Пилосос-повітря Procraft PGU2300 Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 75 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 35 л |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість повітряного потоку | 160 - 270 км/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |