
2 745 ₴
Садовий електричний пилосос Vitals Master Lp 2612у — надійний і зручний інструмент. Призначений для швидкого й ефективного прибирання й утилізації опалого листя, скошеної трави, дрібних гілок та іншого сміття, свіжого снігу. Працюючи, не створює механічного впливу на ґрунт, не змінює його структуру. Застосовується на газонах, дитячих і спортивних майданчиках, тротуарах і проїздній частині. Під час роботи пилосос позитивно впливає на рослини, збагачуючи корені киснем. Пилосос багатофункціональний: може працювати у двох режимах — всмоктування з мульчуванням і видування. Утворену мульчу можна використовувати для добрива ділянки.
На ос Vitals Master Lp 2612y встановлений термін гарантії 36 місяців.
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Потужність — 2600 Вт
Швидкість обертання — 14000 об/хв
Швидкість повітряного потоку — 288 км/год
Витрата повітря — 12 куб. м/хв
Коефіцієнт мульчування — 481
Габарити паковання — 525×368×320 мм
Вага нетто/брутто — 4,85/5,7 кг
Комплектація
Пилосос садовий Vitals Master Lp 2612y
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Картонна коробка
Гарантія: 36 місяців.

Купити недорого Пилосос садовий Vitals Master Lp 2612y Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21 / (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до встановлених термінів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Пилосос садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.85 кг |