






1 944 ₴
Садовий електричний пилосос Vitals Lp 2411j — надійний і зручний інструмент. Призначений для швидкого й ефективного прибирання й утилізації опалого листя, скошеної трави, дрібних гілок та іншого сміття, свіжовипаленого снігу. Під час роботи не чинить механічного впливу на ґрунт, не змінює його структуру. Застосовується на газонах, дитячих і спортивних майданчиках, тротуарах і проїздній частині доріг. Під час роботи пилосос має корисний вплив на рослини, збагачуючи коріння киснем. Пилосос характеризується багатофункціональністю: може працювати в двох режимах — всмоктування з мульчуванням і видуванням. Утворену мульчу можна використовувати для добрива ділянки.
Садовий пилосос Vitals Lp 2411j характеризується високою якістю збирання, надійністю. Простий в експлуатації й обслуговуванні. Електричний пилосос має вагомі переваги перед бензиновим — простота запуску, брак вихлопних газів, парів бензину, нижчий рівень шуму. Електричний пилосос набагато економніший від бензинового аналога.
На ос Vitals Lp 2411j встановлений термін гарантії 36 місяців.
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Потужність — 2400 Вт
Швидкість обертання — 10000-15000 об/хв
Швидкість повітряного потоку — 250 км/год
Витрата повітря — 10,7 куб. м/хв
Коефіцієнт мульчування — 10:1
Габарити паковання — 410×260×245 мм
Вага нетто/брутто — 2,7/3,5 кг
Комплектація
Пилосос садовий Vitals Master Lp 2412y
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Картонна коробка
Гарантія: 36 місяців.

Купити недорого Пилосос садовий Vitals Lp 2411j Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21 / (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до встановлених термінів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Пилосос садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |