









3 080 ₴
Акумуляторний мультиінструмент KRAISSMANN 4 AMT-S1 20UL (4 в 1) — це багатофункціональний пристрій нового покоління лінійки акумуляторного інструменту KRAISSMANN 20UL, який об'єднує в собі відразу кілька інструментів і дає змогу виконувати широкий спектр робіт одним пристроєм.
Модель поєднує в собі функції реноватора, шліфмашини, лобзика та шурупокрута, що робить її універсальним помічником як для домашнього майстра, так і для серйозніших завдань із ремонту, збирання та оброблення матеріалів. Такий підхід дає змогу не тільки заощаджувати гроші на купівлю окремих інструментів, але й неабияк спрощує роботу, коли потрібно швидко перемикатися між різними завданнями.
Зміна насадок реалізована максимально зручно: будь-який інструмент монтується швидко й без зайвих зусиль завдяки універсальній системі кріплення. Це означає, що буквально одним рухом ти переходиш від одного завдання до іншого, не витрачаючи час на складне перенастроювання.
Інструмент працює від акумулятора напругою 20 В місткістю 2 А/год, що забезпечує стабільну роботу без прив'язування до мережі. За потреби можна використовувати акумулятори більшої ємності з лінійки KRAISSMANN 20UL, збільшуючи час автономної роботи Літій-іонна технологія гарантує стабільне подавання потужності та швидке заряджання без ефекту пам'яті.
Регулювання обертів дає змогу точно підлаштувати інструмент під конкретний матеріал і тип роботи — чи то акуратна обробка, різання або шліфування. Завдяки цьому досягається якісний результат без пошкоджень поверхні.
Попри свою універсальність, інструмент залишається компактним і зручним у використанні. Він добре збалансований, не перевантажує руку та підходить для тривалої роботи. Конструкція продумана так, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку в процесі експлуатації.
KRAISSMANN 4 AMT-S1 20UL — це практичне рішення для тих, хто хоче мати один інструмент на всі випадки: від дрібного ремонту до повноцінної роботи з різними матеріалами, без зайвих витрат і зайвого місця.
Живлення пристрою здійснюється від акумулятора напругою 20 В і місткістю 2 А/год, але Ви можете придбати універсальну батарею більшої місткості.
Особливості:
Технічні характеристики:
Тип акумулятора — Літій-іонний (Li-ion)
Напруга батареї — 20 В
Ємність батареї ― 2 А/год
Кількість обертів — 0-21000 об./хв
Насадка-шурупокрут:
Кількість обертів — 0-350/0-1400 за хв
Макс. крутний момент — 40 Hm
Діаметр свердла — 0,6-13 мм
Насадка-реновитор:
Частота колебаний ― 0-21000 за мин
Кут коливань — 3°
Насадка-лобзик:
Частота ходів штока — 0-2300 за хв
Хід штока — 15 мм
Шліфувальна насадка:
Частота вібрації — 0-10000 за хв
Розмір шліф. поверхні — 138*97 мм
Комплектація
Акумуляторний шурупокрут
Насадка-шурупокрут
Насадка-реновитор
Насадка-лобзик
Шліфувальна насадка
Універсальний акумулятор KRAISSMANN 20UL 2000
Універсальний зарядний пристрій KRAISSMANN 2.4 AL 20UL
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Пластиковий кейс
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Акумуляторний мультиінструмент KRAISSMANN 4 AMT-S1 20UL (4 в 1) Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Технічні характеристики та комплектність можуть бути змінені виробником без повідомлення.





| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |