









2 400 ₴
Акумуляторний обприскувач Kraissmann 16 AS 8 — надійний і простий у використанні апарат, призначений для оброблення зернових культур, садових рослин, квітів, як на відкритому ґрунті, так і на обмеженому просторах, теплиці тощо.
Ця модель укомплектована діафрагмінним насосом нового покоління, який не створює тиску всередині бака. Пристрій працюватиме навіть із відкритою кришкою.
Вбудована батарея на 12 вольтів и 8 амперів забезпечить роботу до 6 годин без підзаряджання. Максимальна температура робочої рідини становить 35 градусов. Робочий тиск міститься в діапазоні від 0,15 до 0,4 МПа.
Розпилювальна трубка виготовлена з неіржавкої сталі, вона вирізняється високою міцністю й має телескопічну конструкцію, тому її можна настроювати за довжиною залежно від зросту оператора та дальності оброблюваного об'єкта. Наявність фільтра грубого очищення запобігає засміченню трубки та насадок.
Обприскувач садовий Kraissmann 16 AS 8 характеризується компактністю і чудовою працездатністю, а зручність у роботі забезпечується зручним ременем ранцевого типу.
Особливості:
Технічні характеристики:
Тип обприскувача — Акумуляторний
Напруга — 12 В
Ємність акумулятора ― 8 А·год
Об'єм бака — 16 л
Сила струму зарядного пристрою — 1 А
Робочий об'єм насоса ― 3,6 л
Робочий тиск — 1,5-4 бари
Довжина трубки — 65-110 см
Вага — 5 кг
Комплектація:
Обприскувач садовий Kraissmann 16 AS 8
Змінні насадки 3 шт.
Розпилювальна трубка
Зарядний пристрій
Мірний стакан
Ранцевий ремінь
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Акумуляторний обприскувач Kraissmann 16 AS 8 Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |