









6 372 ₴
Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'630 — якісний і надійний диспоузер, який дасть змогу подрібнювати різні харчові відходи прямо в мийці та зливати їх у каналізацію.
Подрібнювач швидко та легко встановлюється в мийку замість сифона та підходить під усі типи кухонних мийок мають зливний отвір. У комплекті є все необхідне для встановлення, зокрема і кнопка. Камера подрібнення та подрібнювальні елементи виготовлені з неіржавкої сталі.
Ця модель має високу потужність 630 Вт водночас кількість обертів досягає 2700 об./хв, чого цілком досить для побутового застосування. Також передбачений захист від заклинювання й перевантаження, що дає змогу збільшити експлуатаційний ресурс усього апарату.
Активуючи подрібнювач KRAISSMANN LAS'630 простим натисканням кнопки одночасно з потоком холодної води з кухонного змішувача, Ви подрібнюєте органічні залишки до найдрібніших частинок без застосування ножів і лез за 10-15 секунд і змиєте їх потоком води в каналізаційну систему. Водночас залишки потрапляють на обертовий металевий диск. Відцентрова сила розтирає їх стінками камери, на якій закріплені самозагострювальні тертки.
До того ж, використовуючи подрібнювач, Ви дбаєте про довкілля: загальний об'єм побутового сміття зменшується. Також диспоузер усуває джерело виникнення бактерій і комах, є екологічно чистим способом позбавлення органічних залишків.
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму — 230 В/50 Гц
Потужність двигуна — 630 Вт
Швидкість обертання ножів — 2700 об/хв
Місткість бака — 1600 мл
Тип вимикача — Пневматичний
Матеріал камери — неіржавка сталь
Матеріал дробильних кулачків — Сталь
Матеріал подрібнювального диска — неіржавка сталь
Матеріал фільтрувальної решітки — неіржавка сталь
Антикорозійне покриття — Так
Захист від перевантажень — Так
Кришка-штовхач — Так
Можливість під'єднання до посудомийної машини — Так
Комплектація
Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'630
Пневмовимикач
З'єднувачі
Кріпильні елементи
Зливний патрубок
Дренажні труби
Картонне паковання
Посібник з експлуатації
Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
Купити недорого Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'630 Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21 / (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Спосіб завантаження | Безперервне завантаження |
| Об'єм камери подрібнення | 1.6 л |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кришка-штовхач | Так |
| Можливість підключення до посудомийній машині | Так |
| Матеріал камери | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дробильних кулачків | Сталь |
| Матеріал подрібнювального диска | Нержавіюча сталь |
| Матеріал фільтруючої сітки | Нержавіюча сталь |
| Параметри підключення до мережі | |
| Споживана потужність | 630 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |