





Відправка з 03 квітня 2026від 9 000 ₴
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 (метал) призначений для розділення незбираного молока на вершки і знежирене молоко з очищенням.
Це мабуть найкращий вибір для застосування в побуті і малих фермерських господарствах містять велику рогату худобу.
Він не просто відокремлює молоко і вершки, одночасно з цим сепаратор Мотор Січ очищає продукти від залишилися після проціджування молока домішок.
Корпус, барабан, приймач відвійок і вершків, молоко приймач, поплавкова камера Сепаратора Мотор Січ СЦМ-100-18 виготовлені з харчового алюмінію, що дозволяє йому служити Вам довго.
Особливості:
Поплавкова Камера
Приймачі вершків і відвійок
Корпус виготовлений з харчового алюмінію
Молокоприймач з харчового алюмінію
Технічні характеристики:
Напруга 220 В
Потужність 60 Вт
Висота 520 мм
Діаметр чаші 365 мм
Продуктивність по молоку більше 100 л/год
Частота обертання барабана 10500 об/хв
Вага 6 кг
Комплектація:
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 (метал)
Керівництво користувача
Гарантійний талон
Картонна коробка
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 (метал) Ви зможете у нас на сайті "Вам на Будинок або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сепаратор |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Привід | Електричний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Діаметр чаші | 360 мм |
| Продуктивність по молоку | 100 л/год |
| Об'єм чаші молокоприемника | 12 л |
| Вміст жиру в обрате, не більше | 0.05 % |
| Мінімальна температура сепарованого молока | 35 град. |
| Максимальна температура молока, що сепарується | 40 град. |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчова нержавіюча сталь |
| Тривалість безперервної роботи сепаратора | 60 хв |
| Технічні характеристики олійниці | |
| Тривалість безперервної роботи олійниці | 60 хв |