Отзывы о компании "Вам на Дім"
чудовий продавець. Дякую
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Оксана С.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олег Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Михаил М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Сергей М.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олена С.- Комментарий продавца
Дякую! Все супер. Замовила гравер і гайковерт вчора, сьогодні вже забрали. На пошті перевіряли, все працює.
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Оксана Р.- Комментарий продавца
ок
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Олександр К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
Андрей Г.- Комментарий продавца
супер
- Комментарий продавца
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!
- Вова
Дякую гарного дня
Вова П.- Комментарий продавца

Брав вібійник для домашніх ремонтів. Працює добре. Звязалися, відправили швидко. Правда, ні в інструкції ніде не сказано, ні продавець, не попередив, що в відійник потрібно залити трохи масла. Добре, до того десь на ютюбі бачив огляд на подібний інструмент.
Шановний покупець, ми щиро дякуємо за відгук!