









19 535 ₴
Мотоблок бензиновий ДТЗ 470БН (4.00-8) + фреза
ДТЗ 470БН завдяки клиноременному приводу має безліч відчутних переваг перед мотоблоками з аналогічною потужністю, але прямим шестеренним приводом. Насамперед, ремінний привод одночасно є силовим передаванням, зчепленням і елементом безпеки. Якщо в процесі роботи ґрунтофрезу раптом заклинить каменем або палицею, ремінний привод амортизує удар і запобіжить пошкодженню двигуна та редуктора. Крім того, мотоблок із ремінним приводом набагато легший за вагу та дешевший за ціною, а також простіший в керуванні й обслуговуванні.
Бензиновий двигун за однакової потужності коштує дешевше, має меншу вагу, що важливо для зручності керування мотоблоком, легко запускається за низьких температур повітря, створює менше шуму, крім того, простіше та дешевше в обслуговуванні та експлуатації, менш чутливий до якості палива.
Цей мотоблок має кронштейн для переднього навісного обладнання, наприклад, косарки, яку можна легко встановити на кронштейн і привести в дію від вільного струмка на приводному шківі. Регулювання керма за висотою та кутом повороту швидке та зручне. Ширина захоплення розбірної фрези може приймати значення 570 і 810 мм.
На всі мотоблоки ДТЗ надається гарантія 2 роки.
Особливості моделі ДТЗ 470БН (4.00-8):
Технічні характеристики:
РУХ
Модель двигуна 170F
Тип палива Бензин
Потужність двигуна, л. с. 7,0
Робочий об'єм двигуна, см3 208
Номінальні оберти, об/хв 3000
Номінальна витрата палива, г/кВт ≤374
Місткість паливного бака, л. 6,0
Система запуску двигуна Ручний стартер
АКБ: тип, ємність, АКБ А| год
Повітряний фільтр З виносним повітрозабірником на кермі
Об'єм картера двигуна, л 0,5
Тип оливи в картері двигуна ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня оливи +
Система охолодження двигуна повітряне охолодження
Об'єм системи охолодження, л
Тип охолоджувальної рідини —
ТРАНСМІСІЯ, ГОДАОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії Ремінний, 2 ремені
Тип зчеплення Натяжкою ременя
Тип приводних ременів 17X864
Уручну для під'єднання активної навіски У передній частині
Тип коробки передач Шестеренчаста
Кількість передач вперед/назад 3/1
Спосіб увімкнення заднього ходу Вибір заднього передавання в основний КПП
Привод фрези ланцюговий привод
Вал отбора мощности -
Об'єм оливи в картері трансмісії, л 2,0
Тип оливи в картері трансмісії ТМ «ДТЗ» ТАД-17 і API GL-5
Транспортні колеса 4.00-8
Колія коліс, мм 510
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год 3,8; 6,8; 10,2/ 5,8
Тип регулювання керма Швидке регулювання за висотою та напрямком
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причепного пристрою Мотоблокового типу
Спосіб встановлення ґрунтофрези замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв 36; 60; 89
Кількість секцій ґрунтофрези, шт. 6=(1+2)+(2+1)
Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези 5,5 мм × 235 мм / 24 шт.
Ширина захоплення ґрунтофрези, мм 570, 810
Діаметр ротора ґрунтофрези, мм 350
Глибина культивації, мм До 200
ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ
Електрообладнання —
Вимірювальні прилади —
Інше обладнання —
ЗІП У комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зібраному вигляді (Д×Ш×В) на колесах/на фрезах, мм 1600 × 550 × 700 / 1600 × 810 × 800
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг 73 / 76
Комплектація
Мотоблок бензиновий ДТЗ 470БН (4.00-8) + фреза
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці.
Купити недорого Мотоблок бензиновий ДТЗ 470БН (4.00-8) + фреза БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170F |
| Максимальна ширина обробки | 81 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |