









24 000 ₴
Інверторний бензиновий генератор XYG3500IE — професійний апарат, який використовується як для основних, так і для резервних джерел електроенергії.
Бензинову електростанцію XYG3500IE зручно використовувати як сезонне аварійне джерело живлення для під'єднання домашнього електрообладнання, а також будівельних інструментів.
Апарат обладнаний потужним чотиритактним бензиновим двигуном 3200 Ватів, баком на 7,5 літра, низьким рівнем шуму (62 дБ), а також наявністю низки захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарату.
Однофазний бензиновий генератор XYG3500IE , економно витрачає бензин, завдяки чому його безперервна робота може тривати до п'яти годин (з умовою повного заправлення та навантаження генератора).
Особливості:
Технічні характеристики:
Система запуску — Ручна/Електричний стартер
Двигун — Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний
Обмотка двигуна — Мідь
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Номінальна вихідна потужність — 2,8 кВт
Максимальна вихідна потужність — 3,2 кВт
Робочий об'єм двигуна ― 149,5 см³
Об'єм оливного бака — 0,9 л
Об'єм паливного бака ― 7,5 л
Час безперервної роботи (100% навантаження) — 4,1 години
Рівень шуму (7 м) — 62 дБ
Захист від короткого замикання ― Да
Захист від перевантаження ― Да
Висота — 63 мм
Ширина — 36 мм
Довжина — 53 мм
Вага брутто — 33,5 кг
Комплектація:
Інверторний бензиновий генератор XYG3500IE
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Інверторний бензиновий генератор XYG3500IE (3,2 кВт, ручний/електричний стартер) Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дім" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Всі товари в інтернет-магазині перед відправленням проходять передпродажну підготовку. Після купівлі Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування, відповідно до встановлених термінів.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XYG |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Повна потужність | 3500 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 4.1 годин |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | XY157F-6 / SY157F |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.9 л |
| Об'єм паливного бака | 7.5 л |
| Потужність двигуна | 4.62 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 5000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.07 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Вага | 33.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |