









1 672 ₴
Акумуляторний обприскувач Grand АО-12 ― надійний і простий у використанні апарат, призначений для обробки зернових культур, садових рослин, квітів, як на відкритому ґрунті, так і на обмежених просторах, теплиць і т. д.
Дана модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 10 А*год і містким баком об'ємом 12 літрів.
Розпилююча трубка виконана з нержавіючої сталі, вона відрізняється високою міцністю і має телескопічну конструкцію, тому її можна налаштувати по довжині в залежності від зросту оператора та дальності оброблюваного об'єкта.
Обприскувач Grand АО-12 характеризується компактністю і відмінною працездатністю, а зручність в роботі забезпечується зручним ремнем через плече ранцевого типу.
Особливості:
Простота в роботі
Телескопічна штанга
Висока якість зборки
Ергономічний дизайн
Висока ємність батареї
Регулятор оборотів двигуна
Мала вага і компактні розміри
Контроль зарядки аккумулятора вольтметром
Технічні характеристики:
Тип обприскувача ― Акумуляторний
Напруга ― 12 В
Місткість акумулятора ― 10 А*год
Об'єм бака ― 12 л
Робочий тиск ― 1,5-4 бар
Довжина трубки ― 65-130 см
Вага ― 5,5 кг
Комплектація:
Акумуляторний обприскувач Grand АТ-12
Зарядний пристрій
Розпилювальна трубка
Знімні розпилювальні сопла 3 шт.
Ранковий ремінь
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Купити недорого Акумуляторний обприскувач Grand АО-12 Ви зможете у нас на сайті "Вам на Дом" або зателефонуйте нам: (096) 783-93-22 / (066) 046-83-21/ (063) 374-87-83 для консультації.
Усі товари в інтернет-магазині перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Після покупки Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до встановлених термінів.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |